17 Led
2021

Letadla

Category:Podnikání

Těmi vlaky se zde zabývat nebudeme. Budeme se zabývat letadly. Ne nebojte se, tento článek nemá nahrazovat nějakou vysoce odbornou přednášku o vztlaku či něčem podobně technickém. Nebudeme ani rozebírat jednotlivé druhy, na to je jiná a specializovaná literatura. My se podíváme na to nejdůležitější pro nás, normální lidi, kteří občas tuto nejrychlejší přepravu používají.

Jistě víte, že cena letenek stoupá a že někdy koupíte letenku hned tu první kterou na webu vidíte. Pak však zjistíte, že jinde se dá táž koupit o několik penízů levněji. A někdy to nebývá zrovna pár halířů. Takže začnete nadávat jako špaček, nebo jen stoicky pokrčíte rameny. Tak co s těmi letenkami? Co s tím?

letadlo

Nuže můžete obvolat všechny další možnosti. Když nepočítám provolanou částku, nemáte-li paušál, spočítejte si, kolik vás to stálo času. Jistě, rychlejší je to prohledávat server po serveru a zkoušet, zda není někde letenka co nejlevnější. Jenže zase ten čas. Než dojdete k poslednímu, může se cena zase změnit na tom prvním. Takže?

Já vám poradím. Zcela nezištně a zcela zadarminko. Je zde jeden web, kde koupíte skutečně levné letenky. Pokud jste ještě neklikli na odkaz v předešlé větě, tak to udělejte a uvidíte, co se tím skrývá. Jde totiž o server, který umí během několika desítek sekund prohledat všechny ostatní servery, kde jsou ceny letenek a během pár sekund umí ukázat tu nejlevnější. To, co by člověk dělal mírně řečeno půl hodiny, zvládne prográmek ukrytý v tom webu za pár desítek sekund.

letadlo na ranveji

Když tedy budete opět chtít kamkoli letět, nezapomeňte na tyto stránky. Dobře si je uložte, třeba do záložky, abyste je měli po ruce. Uvidíte, že se vám to velmi vyplatí. A navíc ten ušetřený čas hledáním, jen to má velmi velkou cenu. Nuže doufám, že vám tento článek pomohl a že nyní budete onen web požívat. Já vám už jen mohu popřát hodně úspěchů.

4.5/5 - (2 votes)