1 Kvě
2023

Toužíte mít doma šatnu? Poradíme vám, jak jí vytvořit a uspořádat

Category:Bydlení

Líbí se vám šatny a také byste si do domácnosti nějakou přáli? Pak byste měli své přání zrealizovat. Snad každý z nás již v amerických filmech viděl ty obrovské skříně, plné oblečení, které bylo rozděleno podle barevných škál. A to ještě vůbec nemluvíme
o botách. Také byste si takovou doma přáli? My rozhodně ano.
Prostorů, kde byste mohli něco uskladnit, není nikdy dost. Vždycky se najde něco, co někam prostě musíte umístit. Proto je právě tím správným řešením šatna. Nemusí být ani obrovská, prostě stačí obyčejná místnost s pár metry, kde budete mít možnost uskladnit úplně všechno. Nejen tedy oblečení a boty, ale i daleko více věcí.
úložné prostory návhr
Jestliže patříte mezi ty šťastlivce, kteří už ji mají, pak vám můžeme jen tiše závidět.
My se trápíme s ukládáním věcí do šatních skříní nebo komod. S tím už je ale konec.
Je důležité, aby šatna splňovala pár základních požadavků. Tím hlavním je, že by měla být v souladu s přilehlou místností. Většinou je ta přilehlá místnost ložnice nebo chodba. Důležité jsou také určitě úložné prostory, které si určitě musíte pořídit. Pokud si nevystačíte s tím,
co naleznete v obchodech, pak určitě neváhejte kontaktovat nějakého toho truhláře. Určitě by vše ale mělo záležet na tom, kolik kousků vlastně vůbec vlastníte a zda má vůbec smysl nějakou tu obrovskou šatnu budovat a nevystačit si pouze s šatními skříněmi.
malá šatna
Jestliže jste usoudili, že věcí máte opravdu hodně a jste pro, pak je důležité se zamyslet nad tím, že takové večerní šaty zaberou rozhodně více místa, než například trička nebo košile. Proto je dobré o tom přemýšlet při výběru úložního systému.
Další důležité kritérium, které musí být splněno, je dobré osvětlení. Důležitá jsou určitě doplňková nebo vestavěná světla.
A co takhle zrcadlo? To nesmí nikdy chybět! Držte se pravidla, že čím větší tím lepší.
Je důležité, aby zachytilo celou vaši postavu a vám neutekla žádná chybička.
Pokud byste se chtěli dozvědět ještě mnohem více, neváhejte navštívit