15 Čvn
2022

Užijte si více zábavy

Category:Nákupy

Posloucháte rádu hudbu a používáte sluchátka? Tady je pár případů, kdy je příjemné poslouchat hudbu ve sluchátkách.

Domácí práce

Je jen málo lidí, kteří mají rádi domácí práce. Ale pokud z úklidu uděláme zábavu, půjde nám to rychleji od ruky, a ještě se u toho můžeme pobavit. Např. při žehlení ženy rády koukají na televizi. Kdo by neznal hlášku: „Žehlils někdy? Nežehlil. Tak vidíš.“ Při které manželka kouká na celkem stupidní telenovelu v televizi. A napadlo vás žehlit se sluchátky v uších? Žehlení se může proměnit v zábavu, pokud se za žehlícím prknem začnete vrtět do rytmu hudby.

Stejně tak utírání prachu, nebo vysávání lze v pohodě provádět se sluchátky na uších.

sluchátka

Sport

Pochopitelně nesmíte mít sluchátka Promodarky tak zaražená v uších, a tak hlasitě, abyste neslyšeli, co se děje kolem vás, ale zajít se zaběhat nebo jezdit na kole se sluchátky v uších je velice příjemné. Zvolíte-li správnou hudbu při jízdě na kole do kopce, třeba Rammstein, může se hudba stát docela přísným trenérem, který vám duní v uších do rytmu a vy se podle toho snažíte šlapat. Horší je, když vám začne hrát nějaká relaxační hudba, to pak můžete na kole usnout.

A běhání? Opět je nutný správný výběr písniček, ale tak jako u jízdy na kole, i u běhu vás hudba může vybičovat k větším sportovním výkonům.

sluchátka

Usínání

Čím dál víc lidí trpí na tinnitus. Je to takové nepříjemné zvonění či pískání v uších, kterého se nemůžete zbavit a přes den to ani nevnímáte, ale když se večer snažíte usnout a všude kolem vás je ticho, může se stát tinnitus velkou překážkou pro klidné usínání. Pokud si ale pustíte do sluchátek jemnou hudbu, která nebude hlasitá, ale jen příjemně potlačí ono zvonění v uších, bude se vám usínat mnohem lépe. Stejně tak i ti, kdo mají problémy s usínáním, tak poslechem relaxační hudby nebo někdo poslechem šumění moře apod. si snadněji navodí spánek.