4 Srp
2018

Založení vlastní firmy bez vás?

Category:Podnikání

Asi každý aspoň jednou v životě pomyslel na to, že by byl sám sobě pánem a vlastnil firmu. Představa nádherná, ale často je největším problémem byrokracie, která je se založením vlastní firmy spojena. Nejde jen o úřady a množství dokumentů, ale také o právní předpisy a zákony, které je potřebné dodržet a zvládnout a každá chybička by vás mohla stá nejen zbytečný čas, ale také peníze.
Tak proč si sen o vlastní firmě přece jenom nesplnit a zbavit se všech strašáků, kvůli kterým se vám do toho nechce? Je to celkem jednoduché a jde to i o vás bez vás.
přivítání klienta.jpg
Jednoduše si firmu necháte založit pomocí profesionálních služeb, které vám poskytnou veškeré potřebné zázemí a právní poradenství.
Můžete si tak nechat založit s.r.o. či dokonce a.s. zcela novou ušitou na míru vám nebo již hotovou, kterou si prostě jen koupíte
Zbavíte se tak vyřizování formalit a návštěv úřadů a budete mít jistotu, že vše probíhá v pořádku a nepřijdete o čas ani peníze.
Dokonce i zapsání do obchodního rejstříku proběhne mnohem rychleji, než byste čekali a bez zbytečných chyb.
zasedací místnost s telefonem a tv.jpg

Můžete se dokonce poradit, jaké řešení by pro vás bylo nejvhodnější a nechat si opravdu vše ušít na míru vašim představám a potřebám.
Nemáte lukrativní adresu pro sídlo či dokonce ani prostory? To vůbec nevadí, protože součástí těchto služeb je obvykle i virtuální sídlo či kancelář. A precizní adresu můžete získat i přímo v hlavním městě, čím přilákáte ještě víc zákazníků, klientů a obchodních partnerů. Vše v souznění s právními předpisy a zákony.
Nakonec zjistíte, že mít vlastní společnost není vůbec tak těžké a budete moct začít s plněním svých snů. Podnikat a být sami sobě pány bez ztráty času na úřadech a vyřizováním veškerých podkladů.
Jediné co udělat musíte je svoji vlastní firmu převzít a od toho dne můžete začít provádět svoji podnikatelskou činnost.