27 Zář
2021

Autopůjčovna má kvalitní vozy

Category:Www

Každý z nás, kdo potřebuje automobil každý den, mě dá určitě za pravdu, že si život bez auta nedovede představit. Díky automobilu si pohodlně převezeme nákup z obchodního centra, dojedete do práce a vlastně je to naše pravá ruka. Pokud se nám automobil porouchá a není pojízdný, tak nezbývá, než se obrátit na rodinu, nebo na kamarády. Ovšem, pokud chceme auto půjčit na více dní, je lepší volba rovnou zvolit pronájem automobilu.

půjčovna aut

Půjčovna aut Praha 9, je osvědčený pronajímatel, který vystupuje v tomto oboru více než 22 let. Letité zkušenosti je naučili mnoho základních věcí, které zákazník potřebuje a co vyhledává. Proto také do svého vozového parku zařadili i mimo osobní automobily i dodávky. Ty jsou pro zákazníky velice důležité a lidé si je půjčují jak na odvoz materiálu, tak na rodinné výlety, či prodloužené dovolené. Samozřejmostí je, že můžete dodávky řídit i s řidičským průkazem B a nemusíte si tak dodělávat žádné zkoušky. Navíc jejich vozy podléhají pravidelným kontrolám a nedochází tak skoro vůbec k poruše vozu při pronájmu.

půjčovna aut (2)

Na jejich webových stránkách se můžete podívat na všechny vozy, které firma poskytuje a také na výhody, které budete mít, pokud si automobil půjčíte zrovna tady. Mezi tyto výhody patří imobilizér a zámek řadicí páky a také u všech automobilů centrální zámek. K vozu Vám bezplatně zapůjčí sněžné řetězy, podsedák, či dětskou sedačku. Samozřejmostí je, že jsou všechny vozy vybaveny dálniční známkou pro Slovenskou i Českou republiku. Po domluvě si také můžete domluvit přistavení vozu v Praze a na letišti Václava Havla. Další výhodou jsou neomezené kilometry, které můžete najet.

Pokud tedy vypadne Váš vůz a potřebujete nutně jiný, tak neváhejte oslovit ihned tuto firmu. Nejen, že Vám automobil přistaví, ale také bude v čistotě a nebude mít žádnou závadu během provozu.