18 Úno
2021

Huawei P30 Lite umí potěšit

Category:Nákupy

Huawei P30 Lite je povedený model této řady, který není tak nabitý, ovšem je za mnohem nižší cenu, a proto rozhodně spousta lidí s ním bude naprosto spokojená.

Huawei P30 Lite umí potěšit

Odlehčený model

Možná si vzpomínáte na dobu, kdy přišel model P20 Lite a trvalo to chvíli a už tu máme dalšího nástupce, který se rozhodně povedl a má nám co nabídnout. V krabičce je kromě standartu také základní handsfree a nabíječka, jenž dosahuje výkonu 18 W. Tento mobilní telefon po vydání stál 9 tisíc, což je podstatně méně než klasický model P30, ovšem i přes to poskytne spoustu muziky. Narostl nám, co se týče rozměrů, a proto se můžeme těšit na hezké rozlišení a užívání i malých detailů. Bohužel se tu dá vytknout jedna věc a tou je, že se zařízení kolíbe i na rovné ploše.

mobil Huawei

Zařízení má dostatek úložiště a také propracované uživatelské prostředí. Stroj sice není nejvýkonnější ve své třídě, ovšem můžeme si užít i náročné aplikace a hry, jež budou fungovat bez problémů. Fotoaparát není nijak profesionální, ale běžnému užívali rozhodně postačí a můžeme si užívat hezkých fotek třeba s rodinou, kdy nechybí ani praktické režimy.

Ochrana za každé situace

Tento mobilní telefon je základem stejný jako spousta jiných, protože má displej, procesor, úložiště, operační paměť, baterii a další součástky. Řada z nich je křehká, přičemž takový pád nejčastěji odnese jako první displej. Opravy nejsou zadarmo, a proto je na místě mobilní telefon chránit, aby se mu nic nepřihodilo a my jej bez problémů mohli používat několik let a užívat si jeho vzhledu, který bude jako nový.

mobil v pouzdře

Pouzdro Huawei P30 Lite se o to skvěle postará, přičemž stojí pár stovek a vydrží Vám po celou dobu používání mobilního telefonu, takže tato investice není rozhodně zbytečná. Pouzdra jsou navržena tak, aby při pádu hezky ztlumili naráz a maximálně ochránili samotné zařízení. S tímto produktem zároveň mobilní zařízení vylepšíte, protože bude jiné než série. Jestliže chcete naopak originální vzhled zachovat a líbí se Vám, tak si můžete zakoupit průhledné pouzdro. Hodí se i ochranné sklo, kdy bude samotný displej v bezpečí i před poškrábání.