28 Úno
2022

Kdo zaváhá neže…, jejda pardon! Nikam nejede!

Category:Podnikání

Začínáte přemýšlet nad nějakou dovolenou, nebo prodlouženým víkendem? Není už čas na malý odpočinek? Prostě práce stranou, změna prostředí, nějaká procházka, nasát troch z jarní přírody, nebo naší historie? Já si myslím, že čas odpočinku se blíží mílovými kroky a je nejvyšší čas se poohlédnout po vhodné lokalitě a nějakém ubytování. Byli jste třeba v jižních Čechách? Viděli jste zámek Hluboká, nebo Orlík?

penzion

Vystoupali jste, popřípadě vyjeli na Kleť? Co jihočeské rybníky? Nic? Měli byste to napravit. Ani se neptám, jestli jste navštívili metropoli samotného jihočeského kraje. Asi také ne. Ale to nevadí, nyní vše můžete napravit a navíc přímo s ubytováním v Českých Budějovicích a levně. Ano je to tak, do centra pohodlně dojdete, přesto budete uchráněni od možného nočního ruchu většího města. Penzion je opravdu dobře vybavený, k dispozici je wifi připojení, televize, rychlovarná konvice a na chodbě lednice. Do lednice ani nemusíte nic ukládat, lepší je si rovnou přiobjednat snídaně, než si drobit buchty do postele v pokoji. Prostě pohodička i se snídaní.

Budějovice

Ale to není vůbec všechno. Představte si, že si vůbec nemusíte lámat hlavu, kam zaparkujete své auto. U penzionu je soukromé parkoviště pokud přifrčíte na motorce, tak tu dáte do garáže a můžete v klidu spát, beze strachu, že ráno už na ní může drandit nějaký zloděj. Koukáte, co? Ale stále to ještě není všechno! Představte si, že se budete mít jako královny, nebo králové, budete ještě opečovávání a masírovaní a nahřívaní v sauně a poté províření ve víru vířivky. To vše je zde přímo v místě k dispozici a bylo by škoda takové možnosti nevyužít. A vemte v potaz, že lidé opravdu hodně cestují, užívají si všech prodloužených víkendů, jak jen to jde, tak pozor, aby ještě bylo volné místo, penzion bývá plně obsazený. Prostě není důvod váhat, je třeba hned objednávat!