11 Srp
2018

Kvalitní konopí dokáže zázraky

Category:Nákupy

Určitě jste již někdy slyšeli o léčebném konopí a o jeho pozitivních účincích na lidské zdraví. Spousta lidí považuje marihuanu za pouhou drogu, to je však naprosto směšné, protože tato zázračná rostlinka toho dokáže mnohem více. Jaké jsou její nejvýznamnější zdravotní účinky? Jak vám dokáže pomoct zlepšit vaše zdraví?

listy

Pročišťuje organismus
– Zabraňuje zánětlivým procesům v těle
– Pozitivně ovlivňuje funkci srdce
– Výrazně zlepšuje paměť
– Pomáhá na atopický ekzém
– Pomáhá regulovat hladinu zlého cholesterolu v krvi
– A mnoho dalších, vědecky podložených účinků…

Rostlina, kterou si zamilujete

Konopí pro léčebné účely se prodává v lékárnách s přívlastkem léčebné. Velikou nevýhodou toho je však to, že tato technická varianta je velmi drahá a finančně pro mnoho pacientů zcela neúnosná. Dovolit si to mohou tedy pouze bohatší vrstvy obyvatelstva, což pacienti většinou nejsou. Další možností, která je však na hraně se zákonem, je vlastní pěstování doma. Je zde však nutno podotknout, že pro domácí pěstování existují různé regulace, se kterými byste se měli pečlivě seznámit, než se pro tuto variantu rozhodnete. Jednou z podmínek je používat marihuanu pouze pro léčebné účely, což je samozřejmostí. Není náročné sehnat semena této rostliny a začít s pěstováním, musíte však sami uvážit, zdali je to pro vás vhodné. Některé jiné státy jsou k pěstování této rostlinky velmi benevolentní.

tráva

Nejrůznější lékové formy

Jak se vůbec tato rostlina zpracovává? Co vám může poskytnout, jaké její části použít a do jakých forem ji lze zpracovat? Nejčastěji se můžete setkat s mastmi nebo krémy. Ty se používají právě na řešení kožních potíží, jako je již výše zmíněný atopický ekzém. Mezi další časté varianty patří například různé tinktury, jež mají také velké možnosti využití. Záleží samozřejmě na tom, jaké máte zdravotní problémy a co vás trápí.