31 Bře
2022

Kvalitní reklama vám pomůže

Category:Nákupy

Víte, co je nejlepší reklama? Ne ta na billboardech, ani v televizi. Nejlepší reklama je ta, která je neustále na očích, aniž by vás to stálo půlku ročního výdělku. Skvělou investicí a reklamou jsou reklamní předměty. Mezi ně patří například reklamní trička. Ty vám nabízíme v mnoha barevných variantách a v různých střizích. Máte tak na výběr z mnoha produktů, které vám pomůžou s propagací vašeho podnikání.

bílé tričko

Ideální dírek pro zákazníky
Mnoho podnikatelů dává k výročí spolupráce či třeba k Vánocům krami předměty, které jim zajistí, že jejich firma bude zkrátka vidět. Textil je jednou z nejlepších možností. proč? Oblečení chodíme všichni, a i kdyby si měl váš zákazník vzít tričko s logem vaší firmy jen na zahradu, stále bude vaše logo ostatním na očích.

Tisk nebo výšivka
Jaký by to byl reklamní textil bez reklamy? Je jasné, že na textilu musí být cokoliv, co má spojitost s vaší firmou. Logo, motto, nejznámější výrobek, cokoliv. Máte vymyšlené, co by na tričku mělo být? Pak už stačí vybrat jen styl, barvu a písmo, a vybraná trička mohou být odevzdaná do výroby.

tmavé tričko

Jaká trička máme?
Samozřejmě dámská a pánská, obě varianty máme v provedení s krátkým a dlouhým rukávem. Máme v nabídce i polo trička, a dokonce máme nově i dětská trička.
Najdete u nás snad všechny možné barvy. V nabídce máme barvy od bílé, přes fialovou a červenou až po černou.

Reklamní trička jsou velmi vhodný dárek pro vaše zákazníky či dodavatele nebo zaměstnance. Naše trička jsou vyrobena z bavlny, jsou tedy velmi pohodlná a drží tvar.
Pokud chcete, aby vaši zaměstnanci měli v práci firemní oděv, můžete jim nechat vyrobit reklamní trička. Jde o pracovní oděv, který je hojně využíván v obchodech, servisech a dalších místech, kde dochází k přímému kontaktu se zákazníky.
Buďte vidět, investujte do kvalitní a nevtíravé reklamy.