15 Led
2023

Máte doma schodiště, ale stále jste si ještě k němu nevybraly vhodné zábradlí? Máme pro vás skvělou nabídku!

Category:Podnikání

Každý, kdo si potřebuje do svého domečku pořídit schody, potřebuje také sehnat nějaké kloudné zábradlí. Třeba my doma máme zábradlí na schodiště úplně nanic. Naše zábradlí je dřevěné, ale hrozně úzké a taky kluzké. Zábradlí, které nabízí K.M.K design je ale velice bezpečně a prakticky vytvořené.

kovové zábradlí

Co je důležité vědět před pořízením zábradlí?
V první řadě je právě důležité, aby zábradlí bylo bezpečné. Abyste byli spokojeni je také důležité vybrat takové zábradlí, které je vyrobeno z dobrého materiálu. Mělo by být hezké, estetické.

Rozdělení zábradlí podle materiálu, ze kterého je vyrobené:

Zábradlí se nejčastěji vyrábí z hliníku, dřeva, nerezu, skla, nebo pozinkovaného kovu. Na schodišťová zábradlí je někdy potřeba pořídit také madlo.

Zábradlí ze skla – takové zábradlí propouští dostatek světla, proto je průhledné. Tento materiál je také dost odolný.
Zábradlí z hliníku – Je to velmi lehké zábradlí, lehce se s ním také manipuluje. Dá se využít k různým typům schodišť, dokonce i teras!

Kovové zábradlí
Je velice luxusní a elegantní. Chromové nebo nerezové zábradlí je moc krásné.

dřevěné zábradlí

V poslední řadě zábradlí dřevěné
Toto zábradlí potřebuje pravidelnou údržbu na rozdíl od ostatních druhů zábradlí z jiných materiálů. Je ovšem kouzelný svým vzhledem.

U naší firmy si můžete vybrat mezi zábradlím kovovým, dřevěným, ale i skleněným, nebo kombinaci dřevěného i kovového. Některé zábradlí je rovné, jiné mírně zaoblené. Prodáváme i zábradlí na venkovní prostory, nebo třeba i balkón. Skleněné zábradlí je dle mého ze všech zábradlí nejkrásnější. A když ho nakombinujete například se schody světlých barev, budete mít naprosto nádherné schodiště! Zábradlí na balkon a terasu, které nabízíme jsou obvykle vyrobené z nerezu. Jsou vyrobeny buď z kruhového, hranatého, broušeného, nebo kartáčovaného povrchu. Mrkněte na zábradlí, které vám můžeme nabídnout my a vyberte si ideální pro váš domov!