1 Kvě
2023

Nejen modelky milují box. Podlehněte i vy a zbavte se kil a napětí!

Category:Sport

Rok 2018 ve znamení fenoménu zvaného box. Sport, kterému vášnivě propadly i topmodelky. Jedná se o jedno ze základních fitness cvičení. Není divu, že box se stal natolik oblíbeným. Však jsou velmi brzy vidět výsledky. A to chce samozřejmě asi každý z nás. Když můžeme vidět brzy viditelné výsledky, je to nejlepší motivací, abychom nadále pokračovali a i nás to pak o to více baví.
 polibek na rukavici
Zhubnout a vyrýsovat postavu boxem!
 
Box je velmi efektivním a kondičním cvičením. Díky neustálému a intenzivnímu pohybu paží a nohou, dochází ke zpevnění těla, které však dá pořádně každému zabrat. Díky boxu se naučíte velmi rychlé reakci, pravidelnému posilování a pozitivní je, že si i dosytosti vybijete zlost, odbouráte stres, odplavíte z těla napětí a negativní emoce.
 
Proč vyzkoušet tento sport?
 
Jak už bylo výše uvedeno, jsou zde brzy viditelné výsledky. Jelikož jen při pouhé jedné hodinové lekci se tak zpotíte a spálíte velké množství kalorií. V rámci boxu trénujete celé tělo, nejde jen o ruce a nohy. Maximálně zpevníte i hýžďové svaly a rovněž vylepšíte držení těla. Box má efekt v rámci koncentrace, i když pohyby při boxu vychází ze snadného zapamatování, musíte se však maximálně soustředit. Přínosné je, že zároveň box je prospěšný pro kardiovaskulární systém. A neopomenutelné je zajisté i to, že box má velmi kladný vliv na zlepšení nálady, vytvarování postavy a dodá vyšší sebevědomí.
 
Box je sport a je zatraceně sexy!
 
Zejména boxující žena jen v upnutém oblečku a v rukavicích u boxovacího pytle už je pro muže námětem pro jejich propuknutí fantazie a představ. Ještě ke všemu díky vyčerpávající fyzické aktivitě dochází ke zvýšenému sexuálnímu apetitu, takže možná tak dojde k milému překvapení a zjištění této skutečnosti.
 
Před samotným cvičením je však důležitá rozvička, která plní poslání pro adekvátní rozehřátí těla. Ideální je poskakovat v kombinaci s výkopy a strečinkem celého těla. V rámci samotného boxování dochází ke střídání s typicky klasickými údery do vzduchu nebo do boxovacího pytle. Zároveň se naučíte obranný postoj, kde je nejdůležitějším bodem snížení těžiště, tak bude ukotvena rovnováha a lze maximálně využít svou sílu. Určitě je v dnešní době dobré se umět bránit a vědět, kdy a kam uhodit.
 kickboxer děvče
V rámci ženského boxu se jedná zejména o správném nácviku a soustředění se na konkrétní švih rukou a koordinaci pohybů celého těla. Při boxu rozhodně nejde jen o práci rukou. Naopak veškerý pohyb vychází z nohou, navazuje poté pohyb boků a až poté je zapojeno rameno a přichází samotný švih rukou.
 
Boxem se zaručeně probojujete k dobré náladě a psychické pohodě. Box dělá z jedince silnější bytost, která si více věří a umí se v životě i lépe rozhodovat, vyjádřit vlastní názor a stát si za svým.