14 Zář
2019

O jakou půjčku můžete žádat se záznamem v registru?

Category:Ekonomika

Se záznamem v registru můžete velice snadno spadnout do nepříjemné pasti. Takový záznam získáte raz dva. Možná ho máte, ani o tom doposud nevíte. Možná jste ho získali díky tomu, že jste pozdě zaplatili za telefon, za energie anebo za povinné sociální a zdravotní pojištění. K tomu, abyste měli vroubek v registru, stačí jen málo, naopak zajistit, aby z registru zmizel, není vůbec jednoduché. Takže i vy si na to jistě nemálo dní počkáte – několik měsíců až několik let. A do té doby můžete zapomenout na půjčky. Naštěstí ne na všechny.

kalkulačka a barevné grafy

V nebankovních společnostech máte dveře dokořán, i když jste někdy šlápli vedle. Nebankovní společnosti jsou na rozdíl od klasických bankovních domů poměrně vstřícné a dokážou nad ledasčím přivřít oko, anebo i obě dvě. Nicméně i v tomto případě máte možnosti přece jen omezené. To znamená, že i když si sjednáte hypotéku bez registru fahd.cz, tak i v takovém případě se bude poskytovatel půjčky o vaše registry zajímat. Vlastně nic jiného ani dělat nemůže, protože prověřit vaše záznamy je jeho zákonnou povinností. Kdyby vám poskytl půjčku, kterou byste následně nebyli schopni splácet, způsobilo by to problémy oběma zúčastněným stranám.

dolary a siluety běžců

Takže nad záznamem v registru, který je zanedbatelný, a případně i trochu větší, ovšem v každém případě neovlivňuje vaši schopnost splácet, je možné přivřít oko, ovšem pokud je z registru zřejmé, že máte se splácením svých finančních závazků potíže, tak vám zkrátka půjčku nikdo nedá. A to je jen dobře, jinak byste se mohli snadno ocitnout ještě ve větších potížích.
V každém případě, vždy když chcete vědět, jaké jsou vaše finanční možnosti, tak neváhejte a požádejte o půjčku skrze online formulář na stránkách nebankovní společnosti. Pracovník, který vás obratem kontaktuje, vám sdělí, jaké máte možnosti a o jak velkou půjčku můžete žádat.