29 Kvě
2023

Peníze na bydlení

Category:Bydlení


U svých rodičů jsem bydlela, dokud mi nepadl třicátý rok života. A to hlavně z toho důvodu, že jsem si nemohla najít žádného přítele a také jsem neměla tolik peněz, aby mi dali hypotéku. Proč nemůžou dávat hypotéku i single lidem? Co je na nich tak špatného? Vzpomínám si, když mi stále moje rodina dokola opakovala, že nejlepší by bylo, kdybych šla bydlet do nájmu. Já vím, že by to bylo opravdu rychlé a mohla bych jít bydlet do nájmu vlastně ze dne na den, když to tak vezmu přehnaně. Ale když chcete bydlet ve vlastním, tak také musíte ještě projít opravdu zdlouhavým řízením, abyste měli jistotu, že dostanete hypotéku.

Peníze jsou důležité.

Věřte mi, že to není procházka jako růžovým sadem. Je toho opravdu hodně, co musíte splnit, abyste dostali hypotéku. Je toho vážně hodně a myslela jsem si, že získání hypotéky bude opravdu jednodušší a nebude to tak dlouho trvat a nebude to také náročné na psychiku. Protože kolikrát bych si říkala, že to asi vzdám, protože nemám opravdu tolik nervů a trpělivosti, abych stále čekala, než mi bude schválena hypotéka. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem si dala s hypotékou oddych a řekla jsem si, že hypotéku budu řešit až budu mít přítele. Netrvalo to dlouho a po třech letech jsme si našla přítele.

Hypotéka je super.

A pak s přítelem řekli, že budeme bydlet spolu a vezmeme si hypotéku. Na webových stránkách hypoteka-bez-registru.net jsme našli opravdu perfektní hypotéky a další finanční produkty, se kterými jsme byli velmi spokojeni. Ano, sice uznávám, že jsme to dali s přítelem do kupy opravdu rychle, ale co máme dělat, když už nejsme nejmladší? Přeci nebudeme čekat dlouho, to by nám pak hypotéku bez doložení příjmu https://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/ nemuseli ani dát. Nakonec to dopadlo úplně všechno skvěle a my s přítelem jsme moc rádi, že konečně máme svoje bydlení. Přesně takové, jaké jsme si přáli.