8 Čvc
2022

Přestěhujte se bez starostí

Category:Www

Stěhování je velmi náročná záležitost, ať už se jedná o byt, dům nebo kancelář. Na jednu stranu se člověk těší do nového prostředí a na nové prostory, ovšem veškerá práce kolem přesunu věcí a techniky je opravdu náročná, a to jak fyzicky, tak i časově. Někdo zvládne všechno sám, půjčí si dodávku od kamaráda, nebo přijde pomoci pár lidí, se kterými se přesune těžký nábytek a rozměrné věci. Co když ale nemáte nikoho, kdo by měl čas, auto nebo zkrátka neznáte nikoho, kdo by uměl pomoci? Pak jsme pro vás jasnou volbou! Zkuste stěhování Liberec Stěhování Mamut! Určitě nebudete litovat, protože naši lidé jsou profesionálové, kteří se postarají o vše od A do Z. Jedná se o rychlou práci za využití moderní techniky a díky tomu, že je stěhování náš denní chléb, zaručíme zručnost, opatrnost a ohleduplnost. Ke každému přistupujeme individuálně a snažíme se najít tu nejlepší cestu, abyste byli se vším spokojeni – od termínu, po provedení stěhovací akce.

Rychlé stěhování

Nezáleží na tom, zdali máte doma piano, klavír nebo nějaké další těžká či nadměrná břemena – máme taková auta, která jsou schopna tyto věci pojmout, zařídíme si veškerá potřebná povolení na zastavení během stěhování, atp. Pokud je zapotřebí něco rozebrat, nemusíte si s tím dělat starosti, rádi to uděláme za vás. Ať už jde o kuchyňskou linku nebo velkou obývací stěnu – vše pečlivě složíme, zabalíme a odvezeme na novou adresu, kde může dojít rovnou k montáži, pokud si to budete přát.

Správné stěhovací auto

Umíme zařídit i lehké práce jako je například uchycení https://eshop.niceboy.cz/NICEBOY-Sada-pro-uchyceni-na-helmu-GP019-d56.htm umyvadla, příprava dřezu v kuchyňské lince a podobné drobnosti, na které se předem vybavíme. Naše služby si lze objednat po celé ČR, a v případě potřeby jsme po domluvě schopni převážet věci i v rámci EU. Takže není problém se s námi domluvit ani v případě, že se budete stěhovat do zahraničí. Pokud by vás zajímala cena, případně volné termíny, určitě si podejte nezávaznou poptávku, kde nám popíšete základní parametry, díky kterým budeme schopni určit cenu – a nemusíte se bát, kalkulace není zpoplatněna!