24 Pro
2021

Pronájem osobního vozu

Category:Podnikání

Automobil je důležitá věc pro mnoho lidí. Lidé si díky němu ušetří spoustu práce a také času. Problém však nastává v okamžiku, kdy se vůz rozbije a nemůžete ho použít. V takovém případě, je nejlepší oslovit společnost, která Vám nabídne náhradní vůz, než se Vám, ten Váš opraví. Autopůjčovna Praha 9, Vám nabídne vozy značky škoda a bude jen na Vás, jaký z jejich výběru zvolíte.

autopůjčovna praha

V jejich vozovém parku najdete vozy značky Škoda a to ať už ty starší, tak novější. Nabídnou Vám vozy Fabia, Octavia a také Felicia. Bude jen na Vás, jaký vůz si vyberete a jaký komfort chcete. U každého automobilu zvlášť, je rozepsaný ceník za pronájem a to ať už na dlouhodobý, či na krátkodobí. Při dlouhodobým pronájmu poskytuje společnost slevu a ušetříte tak nemalé peníze. Všechny ceny jsou uvedený včetně DPH a tak bude okamžitě vědět, kolik za pronájem zaplatíte. Všechny vozy jsou samozřejmě v čistém stavu a můžete tak s ním ihned vyjet. Vozy podléhají také kontrolám a nemělo by během pronájmu dojít k žádné závadě.

autopůjčovna praha

Pokud si automobil od této společnosti zapůjčíte, tak se můžete těšit na hromadu výhod, které společnost k pronájmu nabízí. Mezi tyto výhody patří určitě zimní výbava, pokud se chystáte na hory. Zdarma Vám společnost zapůjčí sněžné řetězy, se kterými nebudete mít strach, že někde zapadnete. Samozřejmostí je, že všechny vozy mají dálniční známku a to pro celou Českou republiku. Samozřejmě jsou všechny vozy pojištěny a to i proti krádeži, či nehodě. V případě, že si nebudete vědět rady kudy jet, tak Vám zdarma zapůjčí navigaci. To stejné platí, pokud cestujete s dětmi. Společnost Vám zdarma zapůjčí dětskou sedačku, či podsedák. Pokud pronájem přesáhne 10 dní, tak dostanete 1 den pronájmu zdarma.

Pokud tedy nevíte, na jakou společnost se obrátit, když nemáte vůz, tak zkuste tuto kvalitní a osvědčenou společnost.