28 Lis
2017

Smontujte si vlastní dům. Je to hračka!

Category:Bydlení

Napadlo vás někdy, že byste si vy sami mohli smontovat váš vlastní dům? Není to opravdu nic těžkého. Mnoho lidí tvrdí, že je to opravdu hračka. Rozhodně se není čeho bát.
žena s helmou
Jestli jste si až do dnešního dne mysleli, že stavba domu je dřina, pak vás dnes vyvedeme z velkého omylu. Díky montáži ušetříte nejen čas, ale také sílu.
Oproti běžným domům mají velké výhody. Jednou z největších výhod je rychlost výstavby. Vyrábí se z keramického betonu, díky kterému je montáž domu opravdu snadná a hlavně výhodná. Má totiž vysokou pevnost a žáruvzdornost a navíc nižší objemovou hmotnost.
montáž dřeva
Díky velkoplošných dílců z Liaporbetonu je možné mít dům prakticky ihned, jak s mávnutím kouzelného proutku a to jen díky minimu mokrých procesů. Je tedy možné se po dostavění do domu nastěhovat ihned a to bez jakéhokoliv čekání.
Výstavba je opravdu přesná, takže se nemusíte ničeho obávat. Ještě k tomu ušetříte čas a opravdu velké množství peněz a to ne jenom při realizaci, ale také užívání.

Má navíc zaručeně dlouhou životnost.
Můžete si vybrat až z 25 domů a nechat si je předělat podle vašeho výběru.
Možná tomu nebudete věřit, ale průběh výstavby trvá pouze 4 dny a to u patrových domků, u přízemních jsou to jen 2 dny, což je opravdu šílené!
Po vašem výběru a zpracování se nechají udělat všechny potřebné dílce a po jejich výrobě se okamžitě začne s montáží.
Stavět se začíná na předpřipravené základové desce, kterou si můžete udělat i vy sami anebo ji nechat provést firmou. Záleží jen na vás, co zvolíte.
Všechny dílce mají opravdu hladký povrch, takže úpravu stačí provádět pouze pomocí stěrek. Rozhodně je to velmi úsporné.
dřevěný dům
Pokud přemýšlíte nad tím, že byste si v budoucnu chtěli postavit nějaký svůj domeček, rozhodně vezměte do úvahy montované domy. Jsou opravdu skvělé a kvalita je rozhodně zaručena.
Podle nás jasná volba!